Časté dotazy zákazníků

Co si mám sebou vzít na masáž?
K nám na masáž si s sebou nemusíte brát nic, vše co budete potřebovat dostanete od našich masérek

Mám se nějak připravovat?
Doporučujeme se před masáží osprchovat, popřípade odlíčit. Před masáží není vhodné jíst alespoň dvě hodiny žádné těžké pokrmy

Myslíte si, že když mám migrénu tak mi masáž pomůže, na kterou mám jít?
Léčebné účinky tahjské masáže jsou prokazatelné. Prestože uvolnění přinese již jedna masáž , je zapotřebí uvědomit si, že větších problémů jako je migréna se zbavíme až pravidelným opakováním masáže, vhodná masáž na tuto problematiku je „tradiční“, „záda a šíje“ a „masáž nohou“.

Jsem v pátém měsíci těhotenství, můžu na masáž?
Ano, v našem studiu máme v nabídke masáze „PRO NOVÉ MAMINKY“, masáž v těhotenství je přispůsobená stádiu a je zaměrena na nejvíce zatížené partie jako záda či otoky dolních končetin. Masáž se doporučuje v prvním trimestru těhotenství. Naopak maminky po porodu mohou masáž podstoupit už 7 dní po normálním porodu a měsíc po porodu císařským řezem.

Přijela jsem od moře spálená, je pro mě ta olejová masáž dobrá, pomůže mi na to, abych nebyla tak vysušená?
Vhodnejší by byla pro vás Aloe vera masáž. Jak je známo aloe vera je vynikajíci pro pleť citlivou, podráždenou nebo pleť poničenou nadměrným opalováním. 100% aloe vera gel smíchaný s přírodním olejem poskytne pleti možnost absorbovat a udržet si vlhkost, která zajistí omlazení a ozdravění pleti.

Kde se vám tady ty Thajky vzaly?
Naše masérky byly vybrány z nejkvalifikovanějších (školených v chrámech v Thajsku) masérek, poté po udělení víz se přestěhovaly za prací přímo pro EgoThai blízko k našemu studiu.

Je vhodné chodit na masáž, když mám menstruaci?
Thajské masáže při menstruaci nedoporučujeme.

Bere se tahle masáž, jako taková, která mi pomůže když mně bolí záda, nebo je to jen estetická masáž, jakože zážitek?
Samozřejmě zážitek je z každé dobré masáže, avšak u nás si můžete vybrat z nabídky masáží například tlakovou, která se specializuje přímo na pomoc od bolesti zad atd. Máme samozřejmě i relaxační masáže, které jsou více odpočinkové.  

© 2018 Ego Fashion | Administrace | Mapa stránek | RSS
webdesign: Crespo, s.r.o.